Vzory smluv a formuláře ke stažení

Vzory smluv a formuláře ke stažení


Zakoupení společnosti je jednodušší, než kdy dříve

5.00 avg. rating (85% score) - 1 vote

Prestiž a dobrá vizitka firmy jsou nezastupitelnými faktory, které se podílí na úspěšném vkročení na trh a na zájmu současných i potencionálních klientů. Pořídit si společnost, to je sen mnoha podnikatelů a na rozdíl od let minulých je nyní tato možnost snadno dostupná všem.

Zájem o společnost je mezi lidmi, kteří chtějí vytvořit velký a fungující podnik, ale i mezi těmi, kteří podnikají jako živnostníci. Při podnikání hraje velkou roli čas i peníze. Zakládání společnosti sebere obojí a nejvíce těm, kteří s tím mají nejméně zkušeností. To vše se ovšem mění u firem, které nabízejí společnosti na prodej. Jedná se o ready made společnosti, které byly vytvořeny za cílem, aby si je někdo zakoupil a mohl pod jejich jménem začít vystupovat na trhu.

Jedná se o nesrovnatelně jednodušší variantu, než společnost zakládat od píky. Hotové firmy od společnosti Online Invest s.r.o. jsou k dispozici okamžitě. Pokud si je klient vybere, tak se na něj společnost převede a nemusí žádnou zakládat, Všechny společnosti jsou samozřejmě zcela čisté a dotyčný tak začíná podnikat s hotovou společností. Vždy je na výběr z mnoha jmen založených společností, ze kterých si lze vybrat.

Překážku už ani nepředstavuje, pokud někdo nemá prostory, které by mohl využívat jako sídlo. Existuje služba virtuálního sídla, které může plnit funkci skutečného sídla společnosti. Kromě toho, že bude dané sídlo sloužit jako sídlo společnosti, tak na něj poputuje veškerá korespondence, která může být přeposílána nebo skenována přímo majiteli. Ačkoliv nebude takové sídlo zároveň i provozovnou, tak je možné využívat konferenčních prostorů, kde oceníte například možnost schůzek s klienty.

Se zakoupenou společností i virtuálním sídlem se vždy skvěle podniká. Jen je třeba dávat pozor, aby byly vždy po ruce důležité věci, jako tonery Brother, kancelářské potřeby a další věci, které oceníte v kanceláři a se kterými se vám bude podnikat lépe.

Přečteno 115x

Napište komentář↑ Top