Vzory smluv a formuláře ke stažení

Vzory smluv a formuláře ke stažení


Offshore firmy nabízejí skvělé podmínky k podnikání

5.00 avg. rating (85% score) - 1 vote

Pokud patříte mezi zkušenější podnikatele, tak jste pravděpodobně už zaznamenali, jak moc vás zatěžují daně. Placení daní je sice nepříjemná činnost, ale pro všechny české firmy je naprostou nutností.

To je jedním z hlavních důvodů, proč si získala oblibu offshore firma. Jedná se o společnosti, které sídlí v daňových rájích. To znamená, že je daná společnost na místě, kde jsou daně buď velmi nízké a nebo žádné. Většina z takových zemí je zároveň tropickými ráji, které sídlí daleko od pevniny. Pokud si myslíte, že založení společnosti na takovém mstě musí být příliš drahé a náročné, tak jste na omylu.

Založení offshore společnosti je stejně jednoduché, jako založení běžné firmy, postará se o to společnost companyformation.sk, která je specialistou na zakládání společností v destinacích jako jsou Seychely, Belize, Panama, Sv. Vincent a další. Jestliže si vyberete pro offshore společnosti Seychely, tak se rázem zbavte mnoha otěží, které jste měli. Společnost může být anonymní, může na ní být napsán majetek a finanční úřad vám ji nebude kontrolovat.

Pokud podnikáte v byznysu, který je v českých nebo slovenských podmínkách nevýhodný, nebo pokud obchodujete s jinými trhy, tak se vyplatí offshore společnost založit. Tyto společnosti jsou rok od roku populárnější a díky své dostupnosti jich můžete využít snadno i vy.

Jazyky jsou potřeba

Pokud podnikáte v mezinárodním obchodu, nebo i pokud potřebujete jazyky k práci či komunikaci s klienty, tak byste je měli ovládat na špičkové úrovni. Empire jazyková škola je jednou z možností, jak se rychle a účinně naučit ty nejdůležitější světové jazyky jakými jsou angličtina, němčina a španělština. Nabízí se kurzy pro děti, pro dospělé i pro celé firmy. Říká se, že kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. V byznysu to platí dvojnásob, proto je ideální disponovat co nejlepší znalostí cizích řečí.

Přečteno 91x

Napište komentář↑ Top