Vzory smluv a formuláře ke stažení

Vzory smluv a formuláře ke stažení


Moderní průmyslové haly vyžadují speciální vybavení

5.00 avg. rating (85% score) - 1 vote

Velké podniky, ale i malé firmy musí v zájmu udržení své konkurenceschopnosti, ale i v souladu s novými technologiemi a zvyšováním efektivity, dbát na obnovu vybavení. Zejména moderní průmyslové haly velkých rozměrů musí být vybaveny potřebnými dopravníky, jeřáby, ale nesmí zde chybět ani další manipulační technika (usnadňuje přepravu materiálu, surovin a hotových výrobků).

Jde o nalezení optimálního řešení, které ušetří čas, energii, prostor a hlavně peníze. Tento problém se snaží všem podnikatelům řešit firma Jungheinrich Slovensko, která se zabývá manipulační technikou s různými typy pohonu, ale také regálovými systémy včetně automatických zařízení, softwarového řešení ve skladovém hospodářství a také osvětlením.

Vysokozdvižné vozíky

Neuer_Wandler_0076-croppedVynikajícími pomocníky v průmyslových halách jsou ručně vedené vidlicové vozíky s jednoduchým ovládáním. Mají volitelný rychlý zdvih a nosnost 2,2 tuny. Určeny jsou zejména pro převážení palet s materiálem.

Jejich dokonalejší variantou jsou elektrické nízkozdvižné vozíky na krátké trasy s pěší obsluhou, středně dlouhé trasy s kombinovanou pěší obsluhou či dlouhé trasy s řidičem. Jejich nosnost je až 3,5 tuny.

Čelní vysokozdvižné vozíky s pohonem elektrickým, plynovým či dieselovým jsou určeny pro přepravu těžších břemen až do hmotnosti od 1 do 9 tun a s posuvným zdvíhacím zařízením do regálů ve výši až 12 m.

Průmyslové led osvětlení

K tomu, aby měla firma zajištěný chod těchto přístrojů, potřebuje i vhodné osvětlení. K moderním halám se zastaralé osvětlení v podobě klasických panelů zrovna moc nehodí. Firma ECO-LOGIC s.r.o. v tomto ohledu zajistí osvětlení, které je inovativní, přesto úsporné. Luxusní pojetí konceptu přináší pocit většího komfortu. Průmyslové led osvětlení pro výrobní haly se navíc pyšní dlouhou životností, kvalitou a originálním designem.

ledone-high-bay_507_l

Přečteno 71x

Napište komentář↑ Top