Vzory smluv a formuláře ke stažení

Vzory smluv a formuláře ke stažení


Vytvoření webu zvládnou i nezkušení uživatelé

5.00 avg. rating (85% score) - 1 vote

Vytvoření webových stránek považuje mnoho lidí za složitou činnost určenou jen zkušeným programátorům, pravda je ovšem taková, že si webové stránky může snadno vytvořit i naprostý začátečník a to prostřednictvím jednoduchého systému, se kterým zvládne web udělat kdokoliv.

souboryRozhraní portálu Atomer je branou, která vede k rychlému vytvoření webu za pomoci jednoduché administrace. V administraci si uživatelé vyberou vzhled pro své stránky, jejich název, kompletní design, kategorie a mnoho dalšího.

Webové stránky si lze sestavit velmi rychle pomocí editoru, se kterým se vloží textový i grafický obsah a zkrátka se vytvoří celý web. Tvorba webových stránek na míru se tak stává snadno dostupnou všem, aniž by se museli obracet na specializované firmy, které by si za tuto práci mohli říci i nesrovnatelně více peněz, než stojí vedení stránek na Atomeru.

Vytvoření eshopu je velmi snadné

atomer-web6Jestliže je vaším snem vytvoření internetového obchodu, tak vás čeká stejně jednoduchá činnost, jako u tvorby webu. Obchod může být vytvořený během několika minut, uživatelé totiž nic nekódují, ale jen si vybírají, co všechno by měl obchod umět. Prostřednictvím jednoduché administrace se přidávají jednotlivé moduly, které mohou být dalšími produkty, dotazníky, diskuzemi, ale i čímkoliv dalším.

Eshop k pronájmu se tak stal vyhledávanou službou. Za nízkou cenu, která se platí, jsou k dispozici nadstandardní služby, od SEO až po propojení s Facebookem nebo technická podpora a mnoho dalšího. Pokud jste internetový obchod ještě nikdy neprovozovali, nebo provozujete jen kamenný obchod, tak právě s Atomerem je vhodné začít, jelikož si lze vybudovat profesionální eshop za nízkou cenu, krátkou dobu a minimum námahy. Internetový obchod je příležitost, jak nabídnout služby všem uživatelům internetu, kteří budou hledat vaše produkty.

Přečteno 84x

Napište komentář↑ Top